Časté dotazy

Sérum bylo vyvinuto v Německu ve speciálních labolatořích pod přísným dohledem odborníků. Hairplus se na Českém trhu prodává od roku 2013.

Hairplus je naprosto bezpečný. Jeho prodej je povolen na celém území EU a výrobky firmy TolureCosmetics vlastní veškeré atesty. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Hairplus od Tolure Cosmetics vlastní ochranou známku. Je to znak ® v horním právem okraji. Jiný výrobce pojmenoval výrobek stejně.

Hairplus se nanáší 1x denně na vrchní okraj víčka ke kořínkům řas jako oční linka po dobu tří měsíců kdy lze dosáhnout největšího nárůstu řas.

Výsledky je možné pozorovat již po 3 týdnech používání. V začátcích je duležitá pravidelnost a trpělivost. Velkou roli V potenciálu růstu hraje i genetika. Největší nárust řas je na konci kůry ke 3.měsíci.

Po tříměsíční kůře je již naplno aktivován růst a řasy jsou narostlé do svého maxima. Po té se doporučuje aplikace 2x - 1x týdně aby se udržel efekt nárůstu řas. Řasy se obnovují každé tři měsíce, při úplném vysazení se řasy vrátí do původní délky.

Pro těhotné a kojící ženy bylo vyvinuto sérum Hairplus X10Lash, které obsahuje šetrnější složení a je vhodný i pro citlivé oči.