O firmě

Tolure Cosmetics je mladá a pulsující rakouská společnost, která svými odbornými znalostmi a produkty pomáhá ženám cítit se krásné. Náše dynamická, efektivní organizační struktura nám umožňuje rychleji a pružněji reagovat na požadavky zákazníků, než výrobci jiné kosmetiky. Tato jedinečná výhoda nám dává jasnou konkurenční výhodu, abychom zůstali o krok napřed v rychle se měnícím trhu v oblasti kosmetiky. Navíc, spoléháme na naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje nových látek pro aktivní složky a spoluprací s uznávanými mezinárodními laboratořemi vylepšujeme a inovujeme naše výrobky. Tato výjimečna směs dlouholetých zkušeností, odborných znalostí a kontinuálního výzkumu nam pomáhá vyrábět kosmetické výrobky, které jsou vysoce efektivní, velmi kvalitní a neustále vylepšované.

Naše uspěšné výrobky Hairplus a Lipboost vzaly německy mluvící trh útokem od okamžiku, kdy byly na trh uvedeny. Úspěch značky pokračoval v nezmenšené míře na mezinárodních trzích, jako je Španělsko a Turecko. Expanze do dalších zemí a zavedení průlomových kosmetických přípravků jsou v současné době ve fázi realizace.

Tolure Cosmetics vždy prosazoval vývoj řady kosmetiky, která nespoléhá na testování na zvířatech a společnost ctí svůj závazek zajistit, aby všechny její produkty byly vyráběny v Rakousku a tím zaručit jistotu nejvyšší kvality výrobků na trhu. Tyto prvky v kombinaci s komplexním, odborným poradenstvím, zajistily dlouhodobou spokojenost našich zákazníků – z nichž většina k nám zůstala loajální po roky a jsou s našimi výrobky spokojení.

Naše výrobky splňují všechny požadované evropské standardy a jejich prodej v Evropě a České republice je povolen Evropskou unií.


Přímý prodej

Produkty HAIRPLUS jsou nyní k zakoupení v luxusním salonu LABORATORY v samém srdci Prahy na adrese: Elišky Krásnohorské 135/7, Praha 1.
www.laboratorybeauty.cz


Rady pro nákup

Nejvýhodnější nákupy jsme připravili pro registrované zákazníky. Proto naše rada zní: zaregistrujte se již při prvním nákupu. Na Váš třetí nákup pak dostanete slevu 20% z celkové ceny.

Registrovaní zákazníci budou přednostně informováni o připravovaných a probíhajících akcích a výhodných nabídkách.

Pokud chcete získat od nás SLEVU 10% na Váš nákup, pošlete nám svoji fotku před a po aplikaci. My Vaše fotky a zkušenosti s výrobky umístíme na naše webové stránky a Vám poskytneme slevu.

Při objednávání doporučujeme vyplnit i kontaktní telefon – urychluje to případné upřesnění potřebných detailů při vyřizování Vaší objednávky. Do pole poznámka nám můžete napsat případný vzkaz, dotaz či připomínku.


Obchodní podmínky

1. Všeobecná ustanovení
Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2. Objednání zboží
Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu, či písemně na naši adrese. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě….objednávce.
Objednání zboží je závazné.

3. Potvrzení objednávky
Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4. Zrušení objednávky
Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží.

5. Balné a poštovné
Objednané zboží vám zašleme Českou poštou. Pokud si zvolíte dobírku, pak Vám zboží zašleme jako balík do ruky za 190,-Kč. Při platbě převodem předem na účet Vás balík do ruky bude stát 130,-Kč. V současné době nabízíme i při platbě převodem možnost zaslat zásilku doporučeně již za pouhých 70,-Kč. Balné neúčtujeme.

6. Dodání zboží
Dodací lhůta je od 2 do 7 dnů. V případě, že by se objednávka vyřizovala déle, budeme vás neprodleně informovat. Zákazník je odpovědný za poskytnutí úplných a přesných údajů potřebných pro řádné doručení objednaného zboží. Zboží bude dodáváno na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři. Osobní odběr není možný. Zboží je zasíláno Českou poštou. Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem společnosti KOKO ELLA spol. s r.o.

7. Ochrana osobních údajů
Odesláním objednávky souhlasí zákazník s tím, že poskytnuté údaje mohou být až do odvolání souhlasu zpracovávány společností KOKO ELLA spol. s r.o., IČ: 04013867
se sídle firmy: Ocelářská 15 190 00 Praha 9, jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění a použity za účelem nabízení výrobků a služeb a zaslání informací o akcích společnosti KOKO ELLA spol. s r.o. Odesláním objednávky souhlasí zákazník se zpracováním svých osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení společností KOKO ELLA spol. s r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informačních společností v platném znění. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně odvolán.

8. Reklamace a vrácení výrobků
Výrobky obdržené na základě objednávek mohou být vráceny bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky. Vracené nebo reklamované výrobky mohou být zasílány na adresu: KOKO ELLA spol. s r.o., Ocelářská 15 190 00 Praha 9, a to na vlastní náklady zákazníka. Vrácený výrobek musí být zaslán nepoškozený v originálním obalu. Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že jím prodaný výrobek má v době, kdy ho kupující převzal, vlastnosti, které prodávající popsal nebo které kupující očekával vzhledem k jeho povaze. Dále prodávající odpovídá za to, že se prodaný výrobek hodí k účelu, který prodávající uvádí nebo který je pro daný výrobek obvyklý, a za jeho odpovídající množství. Výrobek musí být bez zjevných vad a musí odpovídat všem příslušným zákonným požadavkům.
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Postup při reklamaci:
1.) informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem
2.) zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu
3.) do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu
4.) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží naší firmou.

9. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky a právní vztahy na jejich základě vzniklé se řídí obecně závaznými právními předpisy České republiky.
Společnost KOKO ELLA spol. s r.o. si vyhrazuje právo změnit nebo kdykoli upravit tyto obchodní podmínky. Nové obchodní podmínky prodeje budou, v případě potřeby, oznámeny zákazníkům  na webových stránkách a budou se vztahovat pouze na objednávky vystavené až po jejich uveřejnění.

V Praze, 22. 6. 2015

Naše znalostmi a produkty pomáhají ženám cítit se krásné.