O firmě

Tolure Cosmetics je mladá a pulsující rakouská společnost, která svými odbornými znalostmi a produkty pomáhá ženám cítit se krásné. Náše dynamická, efektivní organizační struktura nám umožňuje rychleji a pružněji reagovat na požadavky zákazníků, než výrobci jiné kosmetiky. Tato jedinečná výhoda nám dává jasnou konkurenční výhodu, abychom zůstali o krok napřed v rychle se měnícím trhu v oblasti kosmetiky. Navíc, spoléháme na naše úsilí v oblasti výzkumu a vývoje nových látek pro aktivní složky a spoluprací s uznávanými mezinárodními laboratořemi vylepšujeme a inovujeme naše výrobky. Tato výjimečna směs dlouholetých zkušeností, odborných znalostí a kontinuálního výzkumu nam pomáhá vyrábět kosmetické výrobky, které jsou vysoce efektivní, velmi kvalitní a neustále vylepšované.

Naše uspěšné výrobky vzaly evropský trh útokem od okamžiku, kdy byly na trh uvedeny. Úspěch značky pokračoval v nezmenšené míře na mezinárodních trzích. Expanze do dalších zemí a zavedení průlomových kosmetických přípravků jsou v současné době ve fázi realizace.

Tolure Cosmetics vždy prosazoval vývoj řady kosmetiky, která nespoléhá na testování na zvířatech a společnost ctí svůj závazek zajistit, aby všechny její produkty byly vyráběny v Rakousku a tím zaručit jistotu nejvyšší kvality výrobků na trhu. Tyto prvky v kombinaci s komplexním, odborným poradenstvím, zajistily dlouhodobou spokojenost našich zákazníků – z nichž většina k nám zůstala loajální po roky a jsou s našimi výrobky spokojení.

Naše výrobky splňují všechny požadované evropské standardy a jejich prodej v Evropě a České republice je povolen Evropskou unií.


Rady pro nákup

Nejvýhodnější nákupy jsme připravili pro registrované zákazníky. Proto naše rada zní: zaregistrujte se již při prvním nákupu. Na Váš třetí nákup pak dostanete slevu 20% z celkové ceny.

Registrovaní zákazníci budou přednostně informováni o připravovaných a probíhajících akcích a výhodných nabídkách.

Pokud chcete získat od nás SLEVU 10% na Váš nákup, pošlete nám svoji fotku před a po aplikaci. My Vaše fotky a zkušenosti s výrobky umístíme na naše webové stránky a Vám poskytneme slevu.

Při objednávání doporučujeme vyplnit i kontaktní telefon – urychluje to případné upřesnění potřebných detailů při vyřizování Vaší objednávky. Do pole poznámka nám můžete napsat případný vzkaz, dotaz či připomínku.

Naše znalostmi a produkty pomáhají ženám cítit se krásné.