FAQ

Sbalitelný obsah

Odkud sérum Hairplus pochází a jak dlouho je na českém trhnu?

Sérum bylo vyvinuto v Německu ve speciálních labolatořích pod přísným dohledem odborníků. Hairplus se na Českém trhu prodává od roku 2013.

Je sérum bezpečné?

Hairplus je naprosto bezpečný. Jeho prodej je povolen na celém území EU a výrobky firmy TolureCosmetics vlastní veškeré atesty. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Jak sérum funguje?

Sérum Hairpus je výživa pro kořínky řas. Obsažené biopeptidy posilují řasy a předchází jejich vypadávání. Ženšen prokrvuje pokožka zajistí aby se vitamíny A, C, E dostaly k cibulce řas. Řasy se prodlouží, zpevní, a ztmavnou.

Našla jsem na trhu dva stejně pojmenované výrobky Hairplus, jak je to možné?

Hairplus od Tolure Cosmetics vlastní ochranou známku. Je to znak ® v horním právem okraji. Jiný výrobce pojmenoval výrobek stejně.

Jak se sérum používá?

Hairplus se nanáší 1x denně na vrchní okraj víčka ke kořínkům řas jako oční linka po dobu tří měsíců kdy lze dosáhnout největšího nárůstu řas.

Za jakou dobu je možné pozorovat výsledky?

Výsledky je možné pozorovat již po 3 týdnech používání. V začátcích je duležitá pravidelnost a trpělivost. Velkou roli V potenciálu růstu hraje i genetika. Největší nárust řas je na konci kůry ke 3.měsíci.

Co se stane když přestanu nanášet sérum?

Po tříměsíční kůře je již naplno aktivován růst a řasy jsou narostlé do svého maxima. Po té se doporučuje aplikace 2x - 1x týdně aby se udržel efekt nárůstu řas. Řasy se obnovují každé tři měsíce, při úplném vysazení se řasy vrátí do původní délky.

Mohu sérum používat na umělé řasy?

Ano, můžete. Sérum neobsahuje žádné oleje a nerozpouští lepidlo. Navíc jedním z účinků séra je, že drží řasu déle na oku a tím se prodlouží doplnění umělých řas. Doporučujeme také aplikovat sérum měsíc před sundáním umělých řas. Řasy po sundání nebudou zničené a rychleji se obnoví.

Mohou sérum používat těhotné a kojící ženy?

Sérum nebylo testováno na těhotných a kojících maminkách a z tohoto důvodu výrobce raději nedoporučuje používat. Studie některých oftalmologů však dokazuje, že sérum je nejen bezpečné pro oči ale nemělo by se dostat do krevního oběhu a nemá tak vliv na zdraví miminka.

Pro těhotné a kojící ženy bylo vyvinuto sérum Hairplus Red Coral, které obsahuje šetrnější složení a je vhodné i pro citlivé oči.

Mohu sérum Hairplus prodávat?

Ano, napište nám na náš email info@hairplusrasy.cz a my se vám obratem ozveme. Naše výrobky se prodávají ve spoustě kosmetických či kadeřnických salonech a e-shopech s kosmetikou v České republice i na Slovensku.