Objednejte ještě za 2000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA

Tolure Hairactiv


1 990,00 Kč
Kategorie: Vlasová kosmetika
Dostupnost: Skladem

Nová generace péče o vlasy.

- +

Více vlasů! Větší objem!

Nová generace péče o vlasy: Přípravek HAIRACTIVE nastartuje růst vašich vlasů, podpoří jeho přirozený průběh a tím zajistí nejen hustší a pevnější vlasy, ale také účinně obnoví zdraví pokožky vaší hlavy. Výsledná hustota a síla vlasů je zaručena vysoce účinnými ingrediencemi. 

Použití: 

Před nanesením protřepat. Aplikujte dvakrát denně po dobu 3 měsíců. Uchovávejte v suchu a chladu, mimo dosah světla. 

Co přípravek HAIRACTIVE obsahuje?

  • Follicusan DP: pomáhá chránit před zrychleným nebo předčasným vypadáváním vlasů, oživuje nejen pokožku hlavy, ale také vlasové kořínky, podporuje růst vlasů a má pozitivní vliv na jejich hustotu a pevnost. 
  • Redensyl: podporuje růst vlasů, zpomaluje a redukuje jejich vypadávání, zajišťuje pevnost vlasového vlákna. 
  • AnaGain PF: je vytvořeno na bázi hrachových klíčků, pomáhá stimulovat specifické signální molekuly v dermální papile a tím obnovuje vlasový růst a redukuje vypadávání, zvyšuje poměr anagenu/telogenu (poměr aktivních růstových folikul vzhledem k pasivním). 
  • D-Panthenol: váže na sebe vlhkost, dodává vlasům lesk, pružnost a plnost, napomáhá ke zlepšení poškozených vlasů. 
  • Kofein: povzbuzuje vlasové kořínky a podporuje růst vlasového vlákna, jelikož působí jako odpůrce testosteronu ve vlasech
  • PRODEW 500

Co přípravek HAIRACTIV dokáže?

HAIRACTIVE oživí pokožku hlavy a podpoří přirozený růst vašich vlasů. Díky HAIRACTIVE jsou vaše vlasy bohatější a pevnější. Jejich hustota je posilována vysoce účinnými ingrediencemi, které zanechají vaše vlasy zdravé a přirozeně lesklé. 

Jak přípravek HAIRACTIV funguje?

Efektivní kombinace vysoce kvalitních ingrediencí zajišťuje pevné husté vlasy a zdravou pokožku hlavy. Kofein posílí vlasové vlákno, zatímco D-Panthenol dodá vlasům přirozenou vlhkost pro jejich lesk a hebkost. AnaGain PF složka na bázi hrachových klíčků společně s Follicusan DP a Redensyl podporují růst vlasů, redukují jejich vypadávání a zanechají vlasy zdravé a pevné. Při pravidelném používání jsou první výsledky viditelné nejpozději po třech měsících.